• VR STUDIO

    SIĘGNIJ PO WIĘCEJ

 

 

Odwiedź pierwszy salon VR w Gdyni i przeżyj prawdziwą przygodę:

- Wejdź na szczyt Mount Everest

- Podziwiaj piękno rafy koralowej

- Stań na przeciw hordy zombie

- Weź udział w konkursie skoków narciarskich

I wiele więcej...

Zarezerwuj już dziś

Poczuj się jakbyś tam był

Załóż najnowocześniejsze gogle na głowę i poczuj pełne zanurzenie w wirtualnych doświadczeniach

Wykorzystując najwspanialsze zdobycze techniki stań w samym środku rozgrywanej akcji, wciel się w postać himalaisty, kosmonauty, nurka, wojownika ninja i pokonaj wszystkie trudności.

Dowiedz się więcej

Baw się ze znajomymi

Dostępne w naszym salonie gry MULTIPLAYER pozwalają na zabawę kilku osób w jednym świecie. Aplikacje są tak świetnie dopracowane, że gracze mają możliwość poruszania się w wirtualnej rzeczywistości, rozmowy ze sobą nawzajem a nawet przybijania wirtualnej piątki :).

Czuj się swobodnie
Nasz salon został stworzony z myślą o Twojej wygodzie, dlatego dokonując rezerwacji masz pewność, że podczas wizyty studio jest dostępne tylko dla Ciebie, aby nikt nie krępował Twoich emocji.
Dziel się z przyjaciółmi
Podczas rezerwacji istnieje możliwość zamiany osób na stanowiskach, więc wpadaj z przyjaciółmi, rodziną i dzielcie się wrażeniami. Nie tylko gra jest ciekawa, na dużych ekranach wyświetlany jest obraz z gogli dzięki czemu, wielką frajdę sprawia oglądanie graczy.

 

Wejdź w interakcje
Dzięki nowoczesnemu systemowi Lighthouse poruszaj się w wybranym przez siebie świecie a korzystając z kontrolerów łap, obracaj i rzucaj przedmiotami.
Wybór doświadczenia VR
W ofercie naszego salonu posiadamy obecnie ok. 50 różnych światów. Podczas rezerwacji możesz spróbować wielu różnych doświadczeń, nie musisz dokonywać wyboru przed wizytą w studiu.

 

 

Pomoc instruktora
Podczas rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie instruktora, który pomoże Ci w wyborze najciekawszych aplikacji oraz wprowadzi Ciebie w sposób obsługi kontrolerów
Dziękujemy za opinie!
Podczas naszej działalności w mediach społecznościowych, na naszej stronie i w innych katalogach otrzymaliśmy razem ponad 200 pozytywnych opinii!!! Dziękujemy 🙂

Strefa VR na EVENTY

Wykorzystaj najnowszą technologię do promowania własnej firmy!

Szukasz pomysłu jak urozmaicić imprezę firmową, integracyjną a może chcesz przyciągnąć uwagę do swojego stanowiska na targach? Nasze stanowiska idealnie sprawdzą się w każdej z tych potrzeb. Stanowiska VR cieszą się wielkim zainteresowaniem i zawsze wzbudzają wiele bardzo pozytywnych emocji.

Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę 504 514 475

Dowiedz się więcej