• Wyrusz w podróż po światach VIRTUAL REALITY...


  • Zmierz się z swoimi lękami...


  • Sięgnij po więcej....


NIE MASZ POMYSŁU NA WEEKEND?

Przenieść się na front 💣 II wojny światowej 💣 i dzięki 🎮 VIRTUAL REALITY 🎮 staw czoła napierającym Niemcom. Istnieje możliwość gry w trybie 👥 MULTIPLAYER do 4 osób 👥. Gra jest niezwykle realistyczna dzięki 🛢 odwzorowaniu przeładowywania broni 🛢 za pomocą własnych dłoni oraz wysokiej jakości grafiki w 🎮 GOOGLACH 🎮.

Dowiedź się więcej!


 

 

Poczuj się jakbyś tam był

 

 

Załóż najnowocześniejsze gogle na głowę i poczuj pełne zanurzenie w wirtualnych doświadczeniach
Wykorzystując najwspanialsze zdobycze techniki stań w samym środku rozgrywanej akcji, wciel się w postać himalaisty, kosmonauty, nurka, wojownika ninja i pokonaj wszystkie trudności.

Dowiedz się więcej


Czuj się swobodnie
Nasz salon został stworzony z myślą o Twojej wygodzie, dlatego dokonując rezerwacji masz pewność, że podczas wizyty studio jest dostępne tylko dla Ciebie, aby nikt nie krępował Twoich emocji.
Dziel się z przyjaciółmi
Podczas rezerwacji istnieje możliwość zamiany osób na stanowiskach, więc wpadaj z przyjaciółmi, rodziną i dzielcie się wrażeniami. Nie tylko gra jest ciekawa, na dużych ekranach wyświetlany jest obraz z gogli dzięki czemu, wielką frajdę sprawia oglądanie graczy.
Wejdź w interakcje
Dzięki nowoczesnemu systemowi Lighthouse poruszaj się w wybranym przez siebie świecie a korzystając z kontrolerów łap, obracaj i rzucaj przedmiotami.
Wybór doświadczenia VR
W ofercie naszego salonu posiadamy obecnie ok. 50 różnych światów. Podczas rezerwacji możesz spróbować wielu różnych doświadczeń, nie musisz dokonywać wyboru przed wizytą w studiu.
Pomoc instruktora
Podczas rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie instruktora, który pomoże Ci w wyborze najciekawszych aplikacji oraz wprowadzi Ciebie w sposób obsługi kontrolerów
Dziękujemy za opinie!
Podczas naszej działalności w mediach społecznościowych, na naszej stronie i w innych katalogach otrzymaliśmy razem ponad 200 pozytywnych opinii!!! Dziękujemy 🙂

Strefa VR na EVENTY

Wykorzystaj najnowszą technologię do promowania własnej firmy!
Szukasz pomysłu jak urozmaicić imprezę firmową, integracyjną a może chcesz przyciągnąć uwagę do swojego stanowiska na targach? Nasze stanowiska idealnie sprawdzą się w każdej z tych potrzeb. Stanowiska VR cieszą się wielkim zainteresowaniem i zawsze wzbudzają wiele bardzo pozytywnych emocji.

Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę 504 514 475

Dowiedz się więcej

 

Do tej pory zaufali nam: