FAQs

Q?

Czy VR Studio przetwarza moje Dane Osobowe?

A.

Firma Cyber Strefa Jakub Suliński będąca właścicielem marki VR Studio na podstawie art. 6 rozporządzenia RODO przetwarza dane osobowe klientów w bardzo ograniczonym zakresie. Każdy proces przetwarzania ma na celu jedynie dokonanie rezerwacji, wykonanie zamówionej usługi oraz rozliczenie z organami Administracji Publicznej.

Q?

Czy można grać razem w jednym świecie?

A.

Pewnie, że tak- w naszej ofercie mamy kilka najpopularniejszych doświadczeń MULTIPLAYER. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie światy pozwalają na wspólną zabawę.

Q?

Czy macie aplikacje dla dzieci?

A.

W szerokiej ofercie VR Studio znajdą Państwo aplikacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych 🙂

Q?

Czy macie coś hardkorowego?

A.

Pewnie, że tak- zombie, wojna, kolejki górskie, skok z wieżowca... U nas nie zabraknie ekstremalnych wrażeń 🙂

Q?

Czy muszę znać się na obsłudze sprzętu?

A.

Podczas każdej rezerwacji do Państwa dyspozycji zostaje instruktor, który każdemu przybliży obsługę sprzętu, a w trakcie będzie proponował najciekawsze światy.

Q?

Czy VR jest tylko dla osób lubiących gry komputerowe?

A.

VR Studio oferuje bardzo szeroki wybór doświadczeń VR co sprawia, że każdy nawet nie lubiący gier komputerowych znajdzie dla siebie coś fascynującego, np wspinaczkę na Mount Everest, podziwianie głębin oceanu etc...

Q?

Czy możemy przyjść z dziećmi?

A.

Oczywiście, że tak. VR to świetna zabawa dla starszych i młodszych. Dolna granica wieku to sprawa bardzo indywidualna i zależy jedynie od odwagi dziecka. Z naszego doświadczenia wynika, że VR jest świetną zabawą dla dzieci już od 8 roku życia.

Q?

Czy podczas rezerwacji możemy korzystać tylko z jednego świata?

A.

W ofercie salonu znajduje się obecnie ok. 50 różnych światów w trakcie rezerwacji można dowolnie zmieniać światy, ale trzeba pamiętać że każda z aplikacji zajmuje ok 10-15min.

Q?

Ile osób może się bawić w salonie?

A.

W salonie udostępniamy 5 stanowiska, co nie oznacza, że w jednym momencie nie może być więcej niż 5 osób. Na miejscu posiadamy 5-osobowe kanapy oraz duże telewizory, na których wyświetlany jest obraz graczy. Sprawia to, że wielką frajdę mają nie tylko osoby akurat grające ale również i widzowie 🙂 Optymalna ilość osób to mieści się w granicach 2-15os.

Q?

Czego możemy się spodziewać po wizycie u Państwa?

A.

Zabawa w naszym studio pozwoli Wam wybrać się w miejsca, które są poza zasięgiem każdego z nas. Wyprawa na szczyt Mount Everest, stanięcie na krawędzi Nowojorskiego wieżowca, lot w kosmos, podziwianie głębin oceanu, przeżycie apokalipsy zombie, czy też gwiezdne wojny- u nas przeżyjecie to wszystko i wiele więcej...

Q?

Czym jest zabawa w wirtualnym świecie?

A.

W dużym skrócie, na głowę zakładamy gogle do symulacji VR oraz słuchawki, a do rąk bierzemy kontrolery. Cały osprzęt umożliwia wejście w wirtualny świat, poruszanie się po nim a nawet wchodzenie w interakcje np. poprzez łapanie przedmiotów rzucanie etc. Każdy z naszych gości może wczuć się w rolę wymarzonego bohatera.

Q?

Czy koszt jest zależny od ilości osób?

A.

W naszym studio dajemy do Państwa dyspozycji 5 stanowisk VR, koszt jest zależny od długości czasu i ilości wynajętych stanowisk, nie płacimy za osoby. Im więcej osób tym taniej. Tak więc zbieraj paczkę znajomych i wpadajcie 🙂

Q?

Na jaki czas się zdecydować?

A.

W naszej ofercie najkrótszym czasem wynajmu stanowiska jest 30min, co pozwala na zobaczenie ok. 3 różnych światów. Jeśli chcesz przyjść pierwszy raz warto zastanowić się nad  60 minutami  co pozwoli zobaczyć większość ciekawych aplikacji i nie pozwoli się zmęczyć 😉

Q?

Czy można korzystać z gogli w okularach?

A.

Oczywiście 🙂 Producenci przewidzieli taką możliwość, jeśli nie lubisz nosić soczewek kontaktowych z pewnością uda Ci się skorzystać w okularach.

Q?

Czy przed przyjściem musimy decydować się na konkretny świat?

A.

Zdecydowanie nie! W naszym salonie płacimy za stanowisko nie za aplikacje, w trakcie wizyty instruktor pomaga wybrać każdemu najciekawsze aplikacje dzięki czemu nie musisz tracić czasu i zapoznawać się z wszystkimi przed wizytą u nas 🙂