IMPREZY URODZINOWE/KAWALERSKIE

W VR STUDIO zorganizujesz imprezę swoich marzeń. 5 stanowisk VR, ogromy wybór aplikacji, MULTIPLAYER,  oraz możliwość zoorganizowania szwedzkiego stołu sprawiają, że nasz salon jest idealnym miejscem na imprezę nawet do 15 osób.

Doświadczona obsługa

Każdy członek naszego zespołu przepracował setki godzin pilnując, aby z twarzy klientów nie schodził uśmiech. Dzięki sprawnej obsłudze macie pewność, że wykupiony czas zostanie wykorzystany w 100%.

MULTIPLAYER

Kto nie chciałby ramie w ramie ze swoim najlepszym kumplem pokonać hordy robotów? W naszym studiu znajdziecie doświadczenia pozwalające na wspólną zabawę w jednym świecie!

Własny catering

W salonie przygotowaliśmy miejsce, w którym możliwe jest zorganizowanie szwedzkiego stołu, na teren lokalu możecie wnosić również własne napoje dzięki czemu impreza będzie jeszcze bardziej udana.

Idealne miejsce na imprezę dla dzieci lub dorosłych.

Cena wynajmu salonu na imprezy jest zależna od ilości osób i czasu trwania imprezy, ceny zaczynają się już od 220zł dla nawet 10 osób. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 531 394 532 (Maciej Suliński) lub napisz na kontakt@vrstudio-gdynia.pl